Bugac Kupa 2019 1-2 osztály: - Bugac A /Gherghel Luca, Forgács Raul, Szemők-Ócsai Márk, Gárdony Mira, Ónodi Emese, Deli Márton, Hajagos Marcell, Néma Gergő, Gárdony Máté, Latki Levente/
- Jakabszállás
- Tiszaalpár
Legjobb hazai játékos: Gherghel Luca Legjobb játékos: Deli Márton 3-4 osztály: - Bugac A /Fehér Benedek, Cseri Bence, Kovács Brigitta, Bónus Fanni, Győri Tivadar, Petrovics Máté, Fülöp Adorján, Kertész Dávid, Juhász Benedek, Kullai Áron/
- Nyárlőrinc
- Lajosmizse
Legjobb hazai játékos /Bugac B/: Miklósi Bence Gólkirály: Kertész Dávid Alsós leány: - Bugac A /Tajti Bianka, Gárdony Mira, Bónus Lilla, Ónodi Emese, Cseh Petra, Kovács Emma, Ferenczi Sára/
- Izsák
- Fülöpszállás
Legjobb hazai játékos /Bugac B/: Bajusz Melláni Gólkirály: Kovács Emma 5-6 osztály: - Lajosmizse
- Bugac A /Gyóni Csaba, Pallagi Vanda, Baranyi Réka, Tóth Bence, Tóth Arnold, Kertész Dávid, Fülöp Adorján, Petrovics Dominik, Fekete Róbert/
- Izsák
Legjobb hazai játékos: Petrovics Dominik Legjobb játékos: Pallagi Vanda 7-8 osztály: - Tiszaalpár
- Bugac /Gyóni Csaba, Ország Győző, Petrovics Dominik, Szász János, Hunyadi György, Tajti Bence, Bónus Balázs, Vakulya Viktor, Tóth Bence/
- Izsák
Legjobb hazai játékos: Bónus Balázs Gólkirály: Vakulya Viktor Felsős leány: - Szentkirály
- Bugac /Milóczki Lilla, Pallagi Vanda, Baranyi Réka, Bónus Fanni, Kovács Brigitta, Ferenczi Sára, Kovács Emma, Hajagos Boglárka/
- Kerekegyháza
Legjobb hazai játékos /Bugac B/: Papp Anna Legjobb játékos: Bónus Fanni Jakabszállási kupa 2019.január, 1-2 osztály - Kecskemét
- Lajosmizse
- Bugac /Gherghel Luca, Néma Gergő, Deli Márton, Gárdony Mira, Ónodi Emese, Bónus Bence, Latki Levente, Kelemen Bence, Tajti Bianka, Gárdony Máté/
Jakabszállási kupa 2019.február, 3-4 osztály - Bugac /Hajagos Boglárka, Bónus Fanni, Ferenczi Sára, Kovács Brigitta, Fülöp Adorján, Juhász Benedek, Cseri Bence, Petrovics Máté, Győri Tivadar, Fehér Benedek/
- Lajosmizse
- Kecskemét
Legjobb kapus: Fehér Benedek Csikós József Emléktorna U11 - Kiskőrös
- Bugac /Ferenczi Sára, Bónus Fanni, Hajagos Boglárka, Cseri Bence, Kertész Dávid, Fülöp Adorján, Győri Tivadar, Juhász Benedek, Petrovics Máté, Fehér Benedek/
- Szentes
Különdíjas: Petrovics Máté FELNŐTT LABDARÚGÓ HÍREK: Bálint Lajos Emléktorna /felnőtt torna/ - Kicsi Manó
- Bajnokok
- Monopol
Gólkirály: Szabó Norbert Legjobb játékos: Víg Tamás Legjobb kapus: Kertész Dániel A rendezést köszönjük Bálint Ernőnek. Megye III Északi felnőtt bajnokság március 9-én kezdődik, melynek az első 4 fordulója kiskunfélegyházi Vasutas sporttelepen lesz, az 5 fordulótól /ápr. 6-tól/ a bugaci Sportpályán lesz.
|